Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulları  

 

 

 

GENEL YÖNETİM KURULU

 

 

Genel Başkan: Adnan Serdaroğlu
Genel Sekreter: Özkan Atar
Genel Mali Sekreter: Ali Gündüz
Genel Örgütlenme Sekreteri: Hami Baltacı
Genel Eğitim Sekreteri: Seyfettin Gülengül

(Merkez Denetleme Kurulu: Yusuf Rişvan, Evren Aktürk, Volkan Kazık
Merkez Disiplin Kurulu: Rıfat Codura, Erdal Başer, Saim Taşgın, Erdinç Koç, Tekay Bilir)

(19. Merkez Genel Kurul, 26-27 Aralık 2016)

-------------

ŞUBE YÖNETİM KURULLARI


ANADOLU ŞUBESİ


Şube Başkanı : Rasim Gündal
Şube Sekreteri : Satılmış Yılmaz
Şube Mali Sekreteri : Yunus Kıymacı
Şube Örgütlenme Sek. : Sami Özcan
Şube Eğitim Sekreteri : Abdülazim Naneli

(Şube Denetleme Kurulu: Sadık Yıldız, Erdinç Koç, Metin Kırpıkoğlu
Şube Disiplin Kurulu: İbrahim Buluç, Mehmet Şaştım, Turan Özkarataş)

(6. Olağan Genel Kurul, 25 Ekim 2015)


BURSA ŞUBESİ

 
Şube Başkanı: Ayhan Ekinci
Şube Sekreteri: İsmail Kocaman
Şube Mali Sekreteri: Gökhan Aydın
Şube Örgütlenme Sek.: Osman Sütçüoğlu
Şube Eğitim Sekreteri: Güven Gülbunar

(Şube Denetleme Kurulu: İlkay Kar, Murat Başaran, Volkan Altan
Şube Disiplin Kurulu: İsmail Kazan, Abul Ensar Kaya, Eşref Bay)

(6. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)

 

ESKİŞEHİR ŞUBESİ

 
Şube Başkanı: Ahmet Arı
Şube Sekreteri: Recai Büyükbeyhan
Şube Mali Sekreteri: Oktay Yurtyapan
Şube Örgütlenme Sek.: Selçuk Kargı
Şube Eğitim Sekreteri: Volkan Kazık

(Şube Denetleme Kurulu: Cemalettin Güzel, Ahmet Akdaş, Ersoy Sünbül
Şube Disiplin Kurulu: Ünal akkaya, Recep Yıldırım, Mustafa Ercan Olur)

(3. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)

GEBZE ŞUBESİ

 
Şube Başkanı: Necmettin Aydın
Şube Sekreteri: Hasan Gençay
Şube Mali Sekreteri: Serkan Yılmaz
Şube Örgütlenme Sekreteri: Erdal Başer
Şube Eğitim Sek.: Kadir Gedik
 

(Şube Denetleme Kurulu: Tabip Yavuz, Aydın Kürekçi, Nesim Kolos
Şube Disiplin Kurulu: Engin Erkmen, Erdoğan Kılıç, Mehmet Alan)

(13. Olağan Genel Kurul, 18 Ekim 2015)


İSTANBUL 1 NO'LU ŞUBE

 
Şube Başkanı: Özcan Atmaca
Şube Sekreteri: Hüsnü Atasoy
Şube Mali Sekreteri: Hüseyin Fırat
Şube Örgütlenme Sekreteri: Rıfat Akbulut
Şube Eğitim Sekreteri: Hakan Tangaç
 

          (Şube Denetleme Kurulu: Feryüz Fevzi Yıldız, Erhan Demirtaş, Murat Yokuş
          Şube Disiplin Kurulu: Seyfettin Şeker, Ramazan Gözel, Sait Tural)

(Olağanüstü Genel Kurul, 03 Nisan 2016)



İZMİR ŞUBESİ

 
Şube Başkanı : Ali Çeltek
Şube Sekreteri : Coşkun Yılmaz
Şube Mali Sekreteri : Cengiz Koral 
Şube Örgütlenme Sek. : Evren aktürk
Şube Eğitim Sekreteri : Tekay Bilir
 

(Şube Denetleme Kurulu: Ümit Aslaner, Uğur Bulunmaz, Abdullah Pekçakar
Şube Disiplin Kurulu: Mehmet Elmas, Bahri Durmaz, Memet Koç)

(12. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)


KOCAELİ ŞUBESİ

 
Şube Başkanı : Telat Çelik
Şube Sekreteri : Hakan Küçük
Şube Mali Sekreteri :  Halis Güldal
Şube Örgütlenme Sek. : Mustafa Köse
Şube Eğitim Sekreteri : Merter Demirel
 

(Şube Denetleme Kurulu: Şenol Çeviker, Salim Yüksel, Uğur Küçük
Şube Disiplin Kurulu: Özkan Güngör, Nejdet Deniz, Ünal Keskin)

(13. Olağan Genel Kurul, 04 Ekim 2015)

TRAKYA ŞUBESİ

 
Şube Başkanı : Beyhan Vatansever
Şube Sekreteri : Mehmet Turanlı
Şube Mali Sekreteri : Yusuf Yılmaz
Şube Örgütlenme Sek. : Selçuk Huruzoğlu
Şube Eğitim Sekreteri : Halil Yüksel

Şube Denetleme Kurulu: Güray Yanarsönmez, Mustafa Altay, Taner Kaplan
Şube Disiplin Kurulu: Bülent Aygün, Cemile Nanto, Mehmet Kayhan

(2. Olağan Genel Kurul, 04 Mayıs 2014)

 

 

Güncelleme  2017
3 Kasım 2004'ten bu yana, bu sayfayı ziyaret edenlerin sayısı:

doteasy.com - free web hosting. Free hosting with no banners.